Промсервісдіагностика
Київ, вул. Казимира Малевича 23, корпус 6 ІЕЗ ім.Патона, офіс №327.
+380 (93) 507-87-64 +380 (96) 189-33-02

ТРУБОПРОВОДИ

  Ми виконуємо обстеження будь-яких газових, нафтових, хімічних трубопроводів (див. Дозвільні документи на виконувані роботи).

  Після монтажу приймання трубопроводів проводиться згідно СНиП 3.05.05-84 "Технологічне обладнання і технологічні трубопроводи". 

  Випробування газопроводів,за допомогою яких підводиться газ до АГНКС тиском до 1,2 МПа проводиться на відповідність вимогам ДБН В.2.5-20-2001 "Инженерное оборудование зданий и сооружений. Наружные сети и сооружения. Газоснабжение"

  Випробування газопроводів, за допомогою яких підводиться газ до АГНКС тиском більше 1,2 МПа проводиться у відповідності з вимогами ВСН 011-88 "Строительство магистральных и промысловых трубопроводов. Очистка полости и испытание"

  Згідно правил, що затверджені органом Держпраці України наші спеціалісти визначають розташування трубопроводу на місцевості за допомогою трасошукачів, визначають стан катодного захисту трубопроводу, вимірюючи поперечний та повздовжній потенціал труби, що виникає від підключення до станцій катодного захисту і який захищає трубу від корозії згідно правил прокладки магістральних трубопроводів. Часто потрібно підключати прилади, з допомогою яких визначається стан катодного захисту трубопроводу до наших джерел електроживлення (бензинові електрогенератори). В результаті виявляються місця, де потенціал катодного захисту труби різко зменшується і струм перетікає в землю. В таких місцях на трубі пошкоджена або відсутня ізоляція і там потрібно рити шурф, який покаже, як прикріплений ізолюючий шар до труби або щось інше.

  Шурфування (або відкопування) труби здійснюється на різні глибини. Інколи біля ярів, річок та болотах глибина залягання трубопроводу сягає декількох метрів. Субпідрядні організації виконують роботи з шурфування, забезпечення джерелами електроживлення в польових умовах та інше.

  Для обстеження труби в шурфах використовується обладнання, аналогічне тому, що використовується для обстеження іншого технологічного обладнання. В шурфах дослідження проводяться не менше ніж в трьох перерізах на відстані 0.5м.