Промсервісдіагностика
Київ, вул. Казимира Малевича 23, корпус 6 ІЕЗ ім.Патона, офіс №327.
+380 (93) 507-87-64 +380 (96) 189-33-02

ПОСУДИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ ПІД ТИСКОМ

    Об’єкти перевірки можуть бути найрізноманітнішими: від, відносно невеликих, котлів до величезних нафтових і газових танків, від малих газових балонів до сховищ та резервуарів, що працюють під тиском (детальний список наведено у дозвільних документах)

Опосвідчення посудин

  Дуже важливо вчасно і якісно перевіряти посудини та обладнання під тиском на наявність дефектів, так як ігнорування цього може призвести до трагічних наслідків. Наприклад, в газових сепараторах ГБ-24, де тиск газу сягає 500 атмосфер, при аварії шматки металу розлітаються на відстань до одного кілометру.

   Так, не скрізь є такий тиск, проте і речовини можуть бути інші. Може і також траплятись викид небезпечних хімічних сполук, що крім потерпілих може призвести до забруднення довкілля, і як результат до кримінальної відповідальності ключових осіб-керівників підприємств.

   Ми попереджаємо ці наслідки, виконуючи розрахунки на міцність, перевірки зварних швів, ревізії підхідних патрубків, зовнішній і внутрішній огляд, гідравлічні випробування посудин, що працюють під тиском у газовій, нафтовій, хімічній промисловості.

 

 

   Наша фірма виконує опосвідчення, паспортизацію, продовження терміну експлуатації, первинні, чергові та позачергові огляди. За результатами експертного обстеження можуть готуватися такі висновки:

● продовження експлуатації устаткування згідно з установленими в експлуатаційних документах параметрами;

● продовження експлуатації устаткування з обмеженням її параметрів і / або на визначений термін;

●  використання обладнання для іншого призначення;

●  виведення обладнання з експлуатації.